Murale, wlepki i ciuchy, czyli CUB w SUKCESIE!


Wczoraj z wielką radością otworzyłam nowy numer miesiecznika "Sukces", w którym został opublikowany artykuł Sylwii Kawalerowicz pod tylułem "Szycie w wielkim mieście". Tekst jest o tym, że obecnie panuje szybko rozwijająca się moda na szycie, o powstawaniu nowych, niezależnych marek i butików i o tym, że właśnie w dużych miastach ten trend jest ostatnio bardzo widoczny. Zachęcam Was do przeczytania, artykuł jest ciekawy i bardzo przyjemnie napisany.


Ja cieszę się z niego podwójnie, bo oprócz samej przyjemności czytania miałam też przyjemność bycia jedną z kilku bohaterek tekstu ("mój" akapit to MURALE, WLEPKI I CIUCHY, który w doskonałym skrócie prezentuje moje główne zainteresowania ;) ) Kolejną przyjemnością był prezent gratulacyjny od Pawła, którym jest album MODA DZISIAJ 2. Kawał dobrego wydawnictwa (dosłownie, patrząc na grubość grzbietu). Kiedy się z nim lepiej zaprzyjaźnię pewnie coś napiszę. Prawdopodobie sproro z Was już zna, lub ma ten album. Dajcie znać :)Komentarze

 1. Gratulacje kochana!!:)
  Albumu nie posiadamy, więc czekamy na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję dzięki za info książkowe :) już wiem, że co najmnijej 2 osoby przeczytają ;D

   Usuń
 2. ale fajnie! SUKCES to naprawdę niebyleco! wow! gratulcje!

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, gratuluje ;)
  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję serdecznie! kiedyś sama bardzo chciałam szyć, ale okulista kategorycznie zakazał, a moja cierpliwość jednak nie pozwala na dłuższy kontakt z igłą i nitką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to przykro mi :( a co do cierpliwości, to ja ogólnie bywam nerwusem, ale jakoś przy szyciu mi się cwiczy cierpliwośc i działa to na mnie terapeutycznie wręcz ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz! Twoja opinia jest dla mnie ważna :)

Popularne posty