Torba miejskiego Włóczykija

Pewnie to wyraźnie widać, ale jeszcze raz wspomnę, że bardzo inspirują mnie "wycierusowe", naturalne materiały- dzianina i płótno bawełniane, skóra, postarzony metal i wszystko, co wygląda, jak by już miało długą i ciekawą historię.
Ta torba powstała na specjalne zamówienie kolegi, wspólnie omówiliśmy koncepcję i wybraliśmy materiał. Moim zdaniem ta tkanina jest świetna, więc z wielką przyjemnością szyłam tę torbę. Poza tym prze
ćwiczyłam nitowanie i szycie skóry i jestem zadowolona z efektu. Być może torba zostanie ozdobiona jeszcze autorską ilustracją Teki, czyli właściciela. Fajnie robić coś razem i dla takich zdolnych ludzi :)

Jak Wam się podoba?Komentarze

 1. Podoba i to bardzo! Dobra robota :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rany, jak Ty to robisz?! to wykonanie powala na kolana! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna!
  pytam z ciekawości... jaki jest koszt takiej torby? rozumiem, że robisz rzeczy na zamówienia... ale czy jest jakiś cennik? byłabym bardzo szczęśliwa móc mieć jakiś unikat w swojej szafie ;)

  pozdr. AL / Alice! wake up! / WYPRZEDAŻ SZAFY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny są zależne od projektu (stopnia skomplikowania, użytych materiałów itp), ale zawsze do przyjęcia i bez przegiecia :) jeśli wpadnie w oko jakaś moja rzecz lub coś w stylu cub ale z indywidualną interpretacją zapraszam do napisania maila: cheer_up_girl@wp.pl. Tak najłatwiej będzie orientacyjnie wycenic dany projekt.

   Al, napisałam Ci jeszcze wiadomośc na maila :) Pzdr!

   Usuń
 4. Pięknie ją zrobiłaś. Ile pracy trzeba w to włożyć. Podziwiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, jest z tym trochę zabawy, ale radośc po skończeniu + zadowolenie nowego właściciela/właścicielki rekompensuje rosnącego garba ;P

   Usuń
 5. Wszelkiego rodzaju 'zużyte' materiały również uważam za bardzo inspirujące - szczególnie te naprawdę używane każą domyślać się ich poprzednich wcieleń :) Ale nie tylko materiały. Całe przedmioty. Powierzchnie! Dlatego tak spodobała mi się Twoja ściana z niewykończonego drewna (:

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz! Twoja opinia jest dla mnie ważna :)

Popularne posty