Letni ogórkowy bazar cz.I

Hej!

Pisałam ostatnio, że będę z moimi ubraniami na modowo-przedmiotowo-handlowo-swapowej imprezie w kawiarni Kalaczakra we Wrocławiu. Byłam i dziękuję tym, który przyszli oraz tym, którzy byli tam cały czas :)

Jeśli ktoś ma szansę dotrze
ć do Wrocławia, ale nie udało się tym razem - nic straconego, w najbliższą niedzielę (19.08) druga część imprezy! Postaram się przywieźć trochę zupełnie nowych, drobnych akcesoriów a do tego oprócz ubrań cub wyprzedaż szafy.
Było dużo ciekawych rzeczy, mam nadzieję, że za drugim razem będzie jeszcze więcej.

Na miejscu można wypi
ć różne kawiarniane specjały. Ja sprawdziłam gorącą czekoladę z espresso - świetnie robi za całe śniadanie, czekolada daje energię i kalorie a espresso budzi ;)krótka przerwa od ciężkiej pracy ;)


Komentarze

 1. szkoda że tak daleko chętnie bym się wybrała

  OdpowiedzUsuń
 2. wow some of these items a gorgeous! thanks for sharing :)


  myblissisthisway.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie imprezy muszą być fajnym doświadczeniem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie! Bezpośredni kontakt, rozmowa, nowe znajomości są super. Kiedy widzę rzeczywistą i spontaniczną reakcję na moje rzeczy, fajna sprawa :) Gorzej tylko, że zawsze pozostaje pokusa zakupów u innych wystawców ;P no i akurat w kawiarni - kolejnego kubka czekolady!

   Usuń
 4. Dla wszystkich zmartwionych z daleka od Wrocławia: mam nadzieję, że z czasem będę więcej podróżowac z moim małym kramem, więc może trafi sie jakaś inna okazja do spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kurcze....no ja czekam na te wojaże bo do Wrocławia mam kawałek.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz! Twoja opinia jest dla mnie ważna :)

Popularne posty