BBB (big black bag)
Duża torba w sportowym fasonie ma ilość zalet proporcjonalną do wielkości. Do dużej toby zmieścisz piętnastocalowy laptop, spakujesz się na weekendowy wyjazd, wyskoczysz na nie zaplanowane zakupy do spożywczego i zrobisz zapas na trzy następne obiady bez kupowania plastikowej torby. Jak już napchasz do tej torby wszystkie cukinie, soczewice, sałaty i Twój szlachetny mężczyzna się nad Tobą zlituje i chce ją za Ciebie ponieść, zrobi to bez uszczerbku na własnym stylu, bo taka torba równie dobrze wygląda jako dodatek damski jak i męski.

Moja torba dodatkowo ma taki mały karabinek. W sytuacji, kiedy wyjątkowo nie napcham torby do granic możliwości, spinam boki tymże karabinkiem nadając jej nową, wizualnie mniejszą objętość.

Wkrótce torby pojawią się w nowych, również wycierusowych, ale jasnych kolorach. Tak na wiosnę. I jeszcze może jeansowe? Jeans jest dobry na wszystko :)
Komentarze

  1. "Jak już napchasz do tej torby wszystkie cukinie, soczewice, sałaty i Twój szlachetny mężczyzna się nad Tobą zlituje i chce ją za Ciebie ponieść, zrobi to bez uszczerbku na własnym stylu" --> przyznaj się, napisałaś to specjalnie o mnie, prawda? :D
    Dobra torba!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahah, to jest taki akcent z mojego życia, ale myślę, że to się często zdarza... że ten biedny facet bardzo chce kobiecie pomóc, ale strach przed tym, że ktoś znajomy go zobaczy z shopper bag z kremowego krokodyla jest paraliżująca ;P

      Usuń
    2. Oj, często. Staram się mieć pod ręką taszki z płótna w liczbie przynajmniej jednej, ale wypuścić mnie po sery i oliwę i koniec, umarł w butach, nie starczy mi jednej (o warzywniakach nie wspomnę).
      BTW: polecam bloga znajomym, kolega się rozpromienił na widok bluz :)

      Usuń
    3. Widzę Ciebie na zakupach, z tymi porami i sałatami z taszek :D czytam Twoje przepisy i na pewno po kolei będę je testować, bo brzmią smakowicie! Dzięki za polecenie, jak mąż dostanie bluzę i t-shirt to już w ogóle reklama na całego :) dziękuję!

      Usuń
    4. :D Będziemy dumne żywe reklamy :D

      Usuń
  2. Cod w tym jest, moj tez ma nietega mine jak musi targac moja zolta torbe z ho-lo, co to ma podobne zastosowania jak powyzsza. Co do samej CUBowej torby - absolutnie przegenialna. Czego sie nie dotkniesz zamieniasz w cuda!

    OdpowiedzUsuń
  3. fantastyczna torba ten znak jest genialny :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Daj spokój, jak można być tak dobrym w projektowaniu jak Ty? No super, no! :D

    OdpowiedzUsuń
  5. muszę przyznać, że nie w moim stylu kompletnie ale jako sam projekt i torba rewelacja! :)

    OdpowiedzUsuń
  6. uwielbiam do Ciebie zaglądać!

    Super torba! Do tej pory największe wrażenie zrobiła na mnie bluza i t-shirt :)

    OdpowiedzUsuń
  7. (BBBB) beautiful big black bag

    OdpowiedzUsuń
  8. Ta torba to jest kunszt! Rewelacja.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz! Twoja opinia jest dla mnie ważna :)

Popularne posty