Straganiarstwo / Niskie Łąki / Podwórko!

Wczoraj, czyli w niedzielę 21.10 handlowałam niczym przekupa na na najprawdziwszym straganie z ceratą <3
Podobno ostatnimi czasy dzieje się we Wrocławiu wiele fantastycznych imprez typu "wielkie otwarcie" z dywanami, gwiadami i zaproszeniami. Jedyny wspólny mianownik tych imprez i niedzielnego straganu to muffiny ;) i na tym z chęcią poprzestanę!

Pogoda była świetna i to nie - świetna jak na koniec października - tylko tak po prostu. Było ciepło, słonecznie i bardzo niedzielnie. Podwórko, w którym mieści się klub Niskie Łąki regularnie jest pokrywane co raz to nowymi muralami, które razem z niebywale kolorowym asortymentem stoisk tworzyły unikatową, bajkową całość. Polecam Wam zapoznać się bliżej ze obywatelską inicjatywą Podwórko, bo jeśli uda się zrealizować założenia programu, takie jak zadaszenie i ogrzewanie podwórka to Wro zyska klimatyczną - i co ważne - całoroczną super miejscówkę!

Jeśli chodzi o najbliższe sąsiedztwo, to dzieliłam ceratkę z Boom Bloom, czyli Jagodą i jej super plecionymi recyklingowymi torebkami i uroczymi akcesoriami. A zaraz obok nas Emilka z ES Flores z biżuterią i sówkami.
Podziękowania dla Al (Alice! Wake up!) za info o imprezie i zaproszenie. Odwiedziło nas wielu znajomych i nieznajomych. Wśród znajomych m.in. Dodo, która przyniosła mi wyczekany (a może wyszczekany? ;) obrazek z wilczkiem, którym pochwalę się wkrótce. Ja jestem zakochana!

Chodzą przekupowe ploty, że Straganiarstwo będzie się odbywać cyklicznie. Będę informować, jak tylko dotrą do mnie potwierdzone informacje.
Tymczasem już na 100% mogę Was zaprosić do odwiedzenia mojego stoiska na Wrocław Fashion Meeting 10 listopada i  na Pimp Up'ie 17 listopada :)
Komentarze

 1. oooo jakie ładne rzeczy :) te sówki-poduszki urocze! skoro może się to odbywać cyklicznie to na pewno chętnie przyjdę kolejnym razem! A i na fashion meeting się wybieram, więc się tam zobaczymy :)
  udało Ci się zyskać nowych klientów? :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, do zobaczenia :)

   A klienci - mili, uśmiechnięci i stylowi - pojawiali się wręcz tłumnie!

   Usuń
 2. Bardzo fajna inicjatywa:)
  Super straganik:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było świetnie, czekam na kolejną edycję z ciężką świadomością, że może być już dość zimno. Ale co tam?! Towarzystwo rozgrzewa :)

   Usuń
 3. Świetne miejsce, oby takich więcej w naszym kraju ! Szkoda, że takie inicjatywy zdarzają się tylko w większych miastach... Ja raczej uciekam od ich zgiełku, przez co rzadko mam okazję brać w nich udział. Wszystkie sprzedawane na straganiku rzeczy bym przygarnęła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat Wrocław wydaje mi się dość spokojnym i nie pędzącym miastem :) ale mogę być nieobiektywna, bo po prostu uwielbiam to miejsce i jednak gdzie indziej mi ciasno i nudno ;)

   Usuń
 4. Strasznie teraz żałuję, że nie zajrzałam do Was :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ba! Następnym razem trzeba rozciągać grafik i nawet na 20 minut wpadać :)

   Usuń
 5. Kiedy w końcu zobaczymy sukienkę :D?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz i masz xD właśnie dodałam post z sukienką :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz! Twoja opinia jest dla mnie ważna :)

Popularne posty